Театр – це завжди свято, нові емоції і відчуття.
Сьогодні здобувачі освіти гімназії № 6 (директорка Юлія Дзима) відвідали академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки. Прекрасна гра акторів, яскраві костюми, музика, танці з перших секунд комедійної вистави “За двома зайцями” захопила увагу глядачів. Діти сміялися з героїв п’єси, отримуючи позитивні емоції і психологічне розвантаження, яке життєво необхідне для дітей у наш час.
Дякуємо ЗСУ
Посилання на цей пост у Facebook.