ГІМН Коли сонце виходить з-за обрію І теплом свою землю вкриває, Наш будинок, де всі ми удома Свої двері нам всім відчиняє. Приспів: Ти, рідна моя, Хай сонце встає Над стінами твоїми. Все зробимо, щоб Пишалася ти Учнями своїми Ти маленька, затишна й чарівна, Наше серце з тобою назавжди! Все для тебе, ти наша єдина, Ти у нашому місті найкраща. Знов малечу покличе наш дзвоник, Відкриває навчання країну, Ми тебе не забудем ніколи, Нашу любу, малу батьківщину.
Наші досягення
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/325406550_1339145520206972_2271069204939879596_n.jpg?resize=619%2C800&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/341130052_616183843376063_6464661121445283282_n.jpg?resize=478%2C660&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/325784846_694269632360496_2815981062079088486_n.jpg?resize=619%2C800&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_16-36-45-182.jpg?resize=771%2C1024&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_16-36-45-422.jpg?resize=771%2C1024&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/336357599_1980507152299444_7138491772950468935_n.jpg?resize=768%2C1024&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/318187894_1164606714159221_8238372282677197700_n.jpg?resize=768%2C1024&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/350954133_167667306064847_1244916834660256361_n.jpg?resize=769%2C1024&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/350817857_217565797410111_4841073881251493761_n.jpg?resize=403%2C896&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/06/350799050_796380868446447_7668977467337312630_n.jpg?resize=769%2C1024&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/зображення_viber_2023-04-19_16-25-33-239.jpg?resize=675%2C1024&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/318719900_1167546150531944_2663408294177285804_n.jpg?resize=1024%2C745&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/319664604_472394971749107_1402874659137950722_n.jpg?resize=720%2C960&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/319642317_1672433809923660_569430053831024554_n.jpg?resize=720%2C960&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/319686024_652502319995072_850881894831956633_n.jpg?resize=720%2C960&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/319984540_559896185522445_5066570525243478001_n.jpg?resize=720%2C960&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/320223082_1501062887047679_8025451342848912524_n.jpg?resize=720%2C960&ssl=1)
![Про нашу гімназію](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/319805209_686996126314938_5566910300112986167_n.jpg?resize=720%2C960&ssl=1)