4 жовтня щорічно відзначають Всесвітній день захисту тварин. Цей день об’єднує людей у турботі та піклуванні про тваринний світ.🐾 Здобувачі освіти Гімназії №6 (директорка Юлія Дзима) в цей день прийняли участь у фоточеленджі. Вони ділились фотографіями і історіями про своїх домашніх улюбленців. Нажаль війна руйнує не тільки звичне життя нас людей, а й суттєво впливає на домашніх тварин. А за життя і добробут тваринки відповідає її господар. Ми пишаємось нашими учнями, які не покидають своїх тварин напризволяще.🥰
Посилання на пост у Facebook.
Всесвітній день захисту тварин
![Всесвітній день захисту тварин](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/1.jpg?resize=700%2C394&ssl=1)