В період з 13 по 19 травня 2024 р. в Україні відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, адміністрація Гімназії №6 (директор Юлія Дзима) запросила старшого інспектора сектору ювенальної превенції Дарину Довгополу, щоб провести бесіду з учнями 5-7 класів.
![Тиждень безпеки дорожнього руху](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/441212980_7043434899091114_2577827246316474343_n.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
![Тиждень безпеки дорожнього руху](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/441171111_7043434939091110_3708816761267817129_n.jpg?resize=1080%2C813&ssl=1)
![Тиждень безпеки дорожнього руху](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/443698058_7043434895757781_3439033687582984429_n.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
![Тиждень безпеки дорожнього руху](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/441177864_7043434799091124_9035100107949049071_n.jpg?resize=708%2C703&ssl=1)
Посилання на цей пост у Facebook.