Підсумки участі “Джура”
Здобувачі освіти Гімназії №6 (директор Юлія Дзима), які взяли участь у міських змаганнях...
ДетальнішеВиберіть Сторінка
Тра 28, 2024 |
Здобувачі освіти Гімназії №6 (директор Юлія Дзима), які взяли участь у міських змаганнях...
ДетальнішеТра 28, 2024 |
Шановні учні та батьки! Запрошуємо вас стати частиною нашої дружньої гімназійної родини! Ми пропонуємо сучасні навчальні програми, які допоможуть кожному розкрити свій потенціал та знайти своє покликання. У нашій гімназії...
ДетальнішеТра 22, 2024 |
22 травня здобувачі освіти Гімназії №6 (директор Юлія Дзима) взяли участь у естафетах, які були присвячені закриттю шкільної спартакіади. Цілий день лунали тривоги і коли, нарешті з’явилась можливість, діти з радістю...
ДетальнішеТра 13, 2024 |
В період з 13 по 19 травня 2024 р. в Україні відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного...
ДетальнішеТра 9, 2024 |
Учні та учениці 2 та 4 класів Гімназії №6 (директор Юлія Дзима) взяли участь у змаганнях «новаків» («козачат») та зайняли 5 місце . Вітаємо та пишаємось вами! Ви молодці 9 травня відбувся міський етап Всеукраїнської...
Детальніше