27 жовтня – останній день перед канікулами для учнів і учениць 8-9 класів Гімназії № 6 (директорка Юлія Дзима) педагоги закладу підготували і провели квест присвячений святкуванню Хелловіна. Захоплюючий квест розпочався з того, що до дітей в клас завітав неочікуваний гість і залишив посилку в якій був лист, з благанням про допомогу… Діти розгадували таємниці, шукали підказки та виконували цікаві завдання. Останнім етапом квесту був “ритуал”-тренінг, який допоміг учасникам перебороти свої страхи. Всі учасники квесту отримали купу позитивних емоцій
Посилання на цей пост у Facebook.