16 жовтня відзначається Всесвітній день хліба
З цієї нагоди в Гімназії №6 (директорка Юлія Дзима) проведено тематичний день “Від зернини до хлібини”. В цей день учні початкової школи мали змогу ознайомитися з цікавими фактами про хліб на уроках у класі і заняттях з логопедом. Пригадали, побачили і долучились до процесу виготовлення хліба. Навчились замішувати тісто та ліпити хлібні смаколики. Діти проявили фантазію: хтось ліпив троянду, у когось вийшли равлики, колоски і навіть сердечки.
Посилання на цей пост у Facebook.