Як обрати професію до душі?
Загалом, щоб правильно обрати професію, необхідно допомогти старшокласнику визначитися з трьома категоріями: 1) мій інтерес (Хочу), 2) мої здібності (Можу), 3) потреби ринку (Треба). Тільки за умови поєднання цих трьох компонентів обрана професія приведе до успіху.
Сьогодні учні та учениці 9-го класу КЗ “Гімназія №6” (директорка Юлія Дзима) відвідали Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Познайомились з викладачами, які показали де займаються студенти закладу та розказали про професії, які можуть тут здобути. Враження від закладу тільки позитивні. Дякуємо за чудову екскурсію.
(Кетрін Уайтхорн: «Знайди що-небудь, що тобі подобається робити, а потім знайди кого-небудь, хто буде тобі за це платити».)
Посилання на цей пост у Facebook.