25 листопада стартувала акція «16 днів проти насильства», яка тривала до 10 грудня 2023 року. Метою акції є збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, створити соціальний простір, вільний від насильства, не допускати його прояви та комплексно реагувати.
В “Гімназії №6” (директорка Юлія Дзима) Власенко Л.М. (психолог, соціальний педагог) провела тренінги з 1-4 класами “Стоп булінг. Поради дітям”, анкетування “Що я знаю про насильство”, “Що ми знаємо про СНІД” з 7-9 класами, презентація-урок “Як не стати жертвою” з 7-9 класами, тренінг “Що таке булінг?” з 7 клас. Онлайн заняття з 1-9 класами інформаційні хвилинки “Що таке насилля. Його форми. Як себе захистити”. До міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями онлайн перегляд відеоролика “Нік Вуйчич” (5-9 класи). В закладі працює онлайн “Скринька довіри” консультативний пункт. Учні 2-го класу (керівник Демидьонок О.В.) малювали малюнки на тему “Мій світ без насилля”. Весь період працював та оновлювався стенд-виставка “16 днів проти насилля”. Інформаці щодо акції поповнювалась на сайті закладу і соціальній мережі фейсбук.
Ювенальні поліцейські Кам’янського РУП завітали до учнів початкових класів гімназії № 6. Творчій захід із поліцейськими пройшов у дружному спілкуванні та теплій атмосфері. Діти розповідали про добрі вчинки, які вони зробили за рік, залюбки ділились своїми таємними мріями, дарували один одному посмішки та гарний настрій.
Учні 6-8 класів стали учасникам тренінгу “Психологічна сталість” у ЦМІ.
“ВІД МИРУ В РОДИНІ – ДО МИРУ В КРАЇНІ”
Посилання на цей пост у Facebook.