21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.
Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
В цей день педагоги Гімназії 6 (директорка Юлія Дзима) підготували для здобувачів освіти цікаві завдання, бесіди про події двох майданів, символічний флешмоб, творчі завдання і ігри.
На уроках української мови (вчитель Клепач О.А.) учні 5-го класу записували свої побажання українцям і свої мрії, хтось мріє стати поліцейським, щоб захищати українців, всі бажають мирного життя. Учні 7-го класу записували свої роздуми, про те, що для них значить свобода і гідність. Найменші наші першокласники (вчитель Коваленко О.П.), за допомогою LEGO складали прапор України і давали відповіді на питання. В 2-му класі (вчитель Демидьонок О.В.) цей день відзначили творчо, вирізали пташок у патріотичних кольорах і співали патріотичні пісні. В 4-му класі (вчитель Оліферович Т.О.) переглянули презентацію, яка присвячена подіям майданів, та створили дерево гідності і свободи.
Ми – гідні сини й дочки своєї неньки – України.
Цей пост у Facebook.