16 лютого вся країна відзначала День єднання. Це молоде свято, яке президент України запровадив, щоб об’єднати українців, підняти моральний та бойовий дух.
В КЗ “Гімназія №6” (директор Юлія Дзима) пройшов загальношкільний захід “В єдності – сила”, який розпочався з виступу Демашової Анни (учениці 5 класу) з піснею “Хочу миру на Землі”. Духовий ансамбль (керівник Мізюліна Т.В.) виконав композицію “Venus”.
Цього дня до КЗ “Гімназія №6” завітали представники ГО “Спорт для всіх”. Вони підготували і провели цікаві змагання для учнів 5-го, 6-го та 7-го класів. Діти поділились на три команди. За участь у естафетах вони отримали грамоти. Перше місце виборола команда “ЗСУ”.
Наприкінці заходу всіх присутніх запросили на флешмоб, який підготували учениці 7-го класу Ткач Марія та Ворощук Вероніка.
Завершили святкування спільним фото з прапорами України.
Вітаємо із Днем єднання! Бажаємо, щоб усі ми – українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами – були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи! Слава Україні!
Посилання на цей посту у Facebook.