20 жовтня здобувачі освіти “Гімназії 6” (директорка Юлія Дзима) відвідали пожежну частинну. Це було не тільки цікаво, але і досить пізнавально.
Під час екскурсії діти розширили уявлення про роботу рятувальників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше дітей вразили відвідини гаража зі спеціальною технікою та устаткуванням. Кожен хотів сфотографуватися поруч з технікою та поміряти бойовий одяг, в якому працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.
Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!
Посилання на цей пост у Facebook.