Учні та учениці 2 та 4 класів Гімназії №6 (директор Юлія Дзима) взяли участь у змаганнях «новаків» («козачат») та зайняли 5 місце . Вітаємо та пишаємось вами! Ви молодці
9 травня відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (6-10 років) на якому учасники команд змагалися у вправності та вмінні під час стройової підготовки, вміло долали смугу перешкод, а також демонстрували свої знання та ерудицію в інтелектуальних змаганнях з історії українського війська та краєзнавства.
Дякуємо педагогам ЦТКЕУМ «Горицвіт» за організацію і проведення змагань.
Посилання на цей пост у Facebook.