Сьогодні 25 січня здобувачі освіти початкової школи КЗ “Гімназія 6” (директорка Юлія Дзима) прослухали інформацію про найпоширеніші вибухонебезпечні предмети. Інструктори міського товариства “Червоний Хрест” просто і доступно говорили про міни з дітьми. Наразі мінна небезпека одна з найактуальніших тем. Шановні батьки, повторюйте вдома з дітьми алгоритм дій при виявленні підозрілих знахідок:
– не підходь; – не чіпай; 101 набирай.
Після мінної безпеки представники ГО «Фонд розвитку Кам’янського» запросили дітей переглянути мультфільм.
![Мінна безпека та мультик](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/422029700_6570248449743097_3541436211955146020_n.jpg?resize=777%2C1024&ssl=1)
![Мінна безпека та мультик](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/01/421961985_6570248589743083_7321270859027560038_n.jpg?resize=777%2C1024&ssl=1)
Посилання на цей пост у Facebook.