Для наших команд з волейболу і спортивного орієнтування змагання у національному проєкті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”, в цьому навчальному році, завершились. Дітям участь у цьому проєкті дуже сподобалась і вже плануємо підготовку на наступний рік. Адміністрація КЗ “Гімназії №6” (директорка Юлія Дзима) привітала всіх учасників грамотами за активну участь, а найкращих (Ткач Марію та Канаву Івана) з команди спортивного орієнтування – брелоками з логотипом “Пліч-о-пліч”.
Слава Україні
![Нагороди учасникам "пліч-о-пліч"](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-08_10-50-08-3.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
![Нагороди учасникам "пліч-о-пліч"](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-08_10-50-08-2.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
![Нагороди учасникам "пліч-о-пліч"](https://i0.wp.com/gimnazia6.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-08_10-50-08.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
Посилання на цей пост у Facebook.