19 грудня у першому класі (класний керівник Коваленко О.П.) гімназії №6 (директорка Юлія Дзима) діти відсвяткували свій перший ювілей “100 днів у школі”.
На святі діти продемонстрували чого навчилися, які пісні вивчили, показали свої танцювальні і творчі здібності, знання з математики, читання, а також свою спритність. Всі отримали іменні сертифікати учасників, та смаколик від адміністрації.
Посилання на цей пост у Facebook.