26 жовтня День гарбуза пройшов в Гімназії 6 (директорка Юлія Дзима) смачно
і цікаво
.
На сніданок діти смакували запеченим гарбузом, розмовляли про його користь. На заняттях з логопедом виконували цікаві завдання від пана гарбуза. Під час тривоги в укритті учні четвертого класу розповіли казку “Ходить гарбуз по городу”. На уроках мистецтва малювали яскраві гарбузи.
Посилання на цей пост у Facebook.